Chłapaki to nie tak powinna grac Wielka Duma kataloni !!! Co to ma byc ? Ja myślałem , że Barca wyniesie cos z ostatniego meczu ale nic się nie stało .
Chłapaki to nie tak powinna grac Wielka Duma kataloni !!! Co to ma byc ? Ja myślałem , że Barca wyniesie cos z ostatniego meczu ale nic się nie stało .
Komentarze
0
Chłapaki to nie tak powinna grac Wielka Duma kataloni !!! Co to ma byc ? Ja myślałem , że Barca wyniesie cos z ostatniego meczu ale nic się nie stało .
0
Sądzę ,że Barca wyciągneła wnioski z ostatniego meczu i pokaże kto żadzi w La Liga :)
0
Chłapaki to nie tak powinna grac Wielka Duma kataloni !!! Co to ma byc ? Ja myślałem , że Barca wyniesie cos z ostatniego meczu ale nic się nie stało .
0
Sądzę ,że Barca wyciągneła wnioski z ostatniego meczu i pokaże kto żadzi w La Liga :)